Hamachi - AOE II SC Rambit 2v2 Turnuvası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***VİSTADA RECORDLARIN GÖRÜNMEMESİ SORUNU VE ÇÖZÜM YOLU

***VİSTADA RECORDLARIN GÖRÜNMEMESİ SORUNU VE ÇÖZÜM YOLU Empty ***VİSTADA RECORDLARIN GÖRÜNMEMESİ SORUNU VE ÇÖZÜM YOLU

Mesaj  Admin Ptsi Ocak 31, 2011 6:28 am

Arkadaşlar vista kullanan arkadaşların daha iyi bildiği üzre vista da ageof un save klasöründe kaydedilen oyunlar görünmemektedir. uzun bir süre oynadığım maçların recordlarını yayınlayamadım ve internette çözüm yolu aradığımda da elle tutulur biz çözüm bulamadım. L_Clan ın websitesinde recordları kaydetme programı vardı bi tek. kim onla uğraşır şimdi işim gücüm yok program mı indiricem de uğraşıcam dedim ve öyle kalmıştı. neyseki çözüm yolunu her zamanki gibi gene kendim buldum ve paylaşmak istedim.

bildiğiniz üzere normal record lar ageof da save klasörünün içinde olur. yani bu klasörde:
C:\Program Files\Microsoft Games\Age of Empires II\SaveGame

ama vista işletim sistemi için bu klasörün içinde record bulamazsınız. vista da nedendir bilinmez böyle bir klasöre koymayı uygun bulmuş =)

C:\Users\Özkan\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Microsoft Games\Age of Empires II\SaveGame

"Özkan" adlı klasörün yerine bilgisayarınızda oturum açtığınız adı yazarak yukarıdaki linki herhangi bir klasörün üst kısmına kopyaladığınızda gerekli save klasörünü bulmuş olursunuz.

Admin
Admin
Admin

https://hamachi.forumdizini.com